»kursy, szkolenia

Warsztaty dla Drużynowych i Przybocznych 25-27.11.2016

W weekend 25-27 listopada prawie 40 osób uczestniczyło w Warsztatach dla drużynowych i przybocznych oraz Akademii zuchmistrzowskiej w Pszennie. Była to krótka, aczkolwiek rozwijająca i ciekawa przygoda wśród przyszłej i obecnej kadry instruktorskiej Hufca. Drużynowi i przyboczni skupili się na podejmowaniu wyzwań, zarządzaniu zmianą oraz wychodzeniu ze strefy komfortu. Dużo czasu poświęcili na określaniu swoich słabości i silnych stron oraz określaniu swoich pól w życiu codziennym.
W trakcie warsztatów odbyliśmy wędrówkę, odkrywając nieznane i przecierając nowe szlaki, a także poznaliśmy ciekawe wyzwania
i projekty zarówno naszych instruktorów, jak i zaproszonego instruktora podróżnika i stewarda Bartka Wasilewskiego.

Warsztaty poprowadzili:

hm. Julianna Zapart

phm. Jędrzej Kowalewski

phm. Aleksandra Karwala

pwd. Aleksandra Golińska

pwd. Magdalena Wojtowicz

W Pszennie odbyły się kolejne warsztaty dla zuchmistrzów w ramach Akademii Zuchmistrzowskiej. Kadra miała okazję poznać szesnastu wspaniałych, którzy przyjechali by się poznać, zintegrować, wymienić doświadczeniem, a przede wszystkim nauczyć się nowych umiejętności z metodyki zuchowej. Program był różnorodny i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło zajęć z majsterki, teatru samorodnego, pląsów i zabaw. Każdy z zuchmistrzów nauczył się kilku nowych piosenek zuchowych. W program zaangażowani byli instruktorzy hufca m.in. pwd. Aleksandra Skrobek i hm. Michał Działowski, którzy przeprowadzili zajęcia z motywacji oraz pozyskiwaniu sojuszników i kontaktu z rodzicami.
Warsztaty po raz kolejny można uznać za bardzo udane.
W imieniu swoim i phm. Moniki Olszewskiej już teraz zapraszam na kolejną marcową odsłonę naszej Akademii.
pwd. Ewa Frankowska

REGULAMIN WARSZTATÓW Do pobrania ...tutaj