Turniej zastępów o Brązową Lilijkę 2016/2017 Zadanie nr 4

OCENA ZADANIA NR 4

W 4 zadaniu Turnieju Zastępów wzięło udział 13 zastępów. W czasie gry terenowej dotyczącej naszego Hufca, jego historii, bohatera, bazy obozowej czy drużyn i gromad, zastępy zdobywały cenne punkty, których w tym zadaniu można było zdobyć maksymalnie 28,5. Wyniki są następujące:

Zastępy harcerskie:

Sokół- 17

Ignis- 21,5

Czarne Stopy- 14

Płomienie- 12

Skautki- 19

Terra- 21

Orzeł- 18,5

Zastępy starszoharcerskie:

Kedyw- 17,5

Orsza- 25

Eleusis- 22

Burza- 16,5

Anoda- 24,5

Agricola- 16

Wszystkim jeszcze raz gratuluję, bo zadania nie należały do najłatwiejszych, a Wasze wyniki pokazują, że o naszym Hufcu, mimo Waszego młodego wieku, naprawdę sporo wiecie.

Czuwaj!

pdw. Oskar Kaszubowski

Zadanie 4
Witajcie drogie Zastępy!
Czas na kolejne zadanie Turnieju. Tym razem, tak jak miało to miejsce w listopadzie, spotkamy się na wspólnej grze, podczas której będziecie zdobywali cenne punkty.
Zadania będą dotyczyły naszego Hufca. Tematyka rzadko poruszana, a z pewnością bogata i warta uwagi. Aby przygotować się całym zastępem do zadania, polecam odwiedzić stronę naszego hufca: http://www.swidnica.zhp.pl/ i co nieco poczytać o jego historii, bohaterze, bazie obozowej, działających w nim zespołach, czy jednostkach naszego środowiska. Waszym jedynym źródłem nie musi być wyłącznie strona internetowa. Popytajcie drużynowych, może warto poszukać starych zdjęć… Wszystko może być przydatne 
Nasza gra będzie miała miejsce 8. kwietnia (sobota). Zaczynamy o godzinie 10:00 w Komendzie Hufca przy ul. Lelewela 18. Oczywiście mile widziane mundury, ale w razie złych warunków pogodowych można ograniczyć się do nakrycia głowy oraz chusty noszonej po skautowemu.
Warunkiem uczestnictwa w grze jest posiadanie na zastęp przynajmniej dwóch naładowanych smartfonów z działającym aparatem, z dostępem do Internetu mobilnego oraz z pobraną aplikacją do odczytywania QR kodów. Bez tego nie będziecie w stanie zrealizować żadnego z zadań na trasie. Warto zabrać też ze sobą coś do notowania.
Do 4. kwietnia (wtorek) proszę o maila od zastępowych, czy zastęp weźmie udział w grze. Zgłoszenia należy przesłać na adres oskarkaszubowski@op.pl . Jeżeli dzień po wysłaniu wiadomości nie otrzymacie wiadomości zwrotnej, proszę maila ze zgłoszeniem wysłać jeszcze raz.
W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać na podany wyżej adres mailowy.
Czekam zatem na zgłoszenia. Do zobaczenia 8. kwietnia!
Czuwaj!
pwd. Oskar Kaszubowski