»obozy - niesulice » wczasy

Wczasy - oferta 2018

WCZASY - IV turnus 10-18.08.2018 r.

1. Organizatorem wczasów jest Komenda Hufca ZHP w Świdnicy, która powołuje komendanta i inne osoby personelu, zgodnie z przepisami obowiązującymi w ZHP.
  2. Uczestnikiem wczasów może być każdy, kto zadeklaruje chęć udziału w turnusie wczasowym i wniesie regulaminową odpłatność na konto hufca, nie później niż na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu. Stawki odpłatności stanowią załącznik do niniejszego regulaminu. W przypadku nagłych dojazdów – nie gwarantujemy wyżywienia. Rezerwacją miejsca jest wpłata 200 zł zaliczki.
  3. W ramach ceny osobodnia organizator gwarantuje:

I WARIANT – NOCLEG W NAMIOTACH

• namiot typu wojskowego, łóżko – kanadyjka, materac podgumowany, kołdra, koc, poduszka, regał obozowy, stół, ławeczka,
  • światło w namiocie, prąd,
  • wyżywienie – 4 posiłki dziennie – bez paczki w dniu wyjazdu,
  • dostęp do toalet i umywalni z natryskami na parterze sanitariatów,
  • niestrzeżone kąpielisko z plażą i pomostem.

II WARIANT – NOCLEG W POKOJACH

• pokój 3-osobowy, łóżko z materacem, kołdra, koc, poduszka, szafka nocna,
  • dostęp do toalet i łazienek w „Dziupli”, świetlicy i kuchni wyposażonej w czajnik i naczynia stołowe (nie przewiduje się przygotowywania posiłków),
  • wyżywienie – jak w wariancie I,
  • niestrzeżone kąpielisko z plażą i pomostem,
  • w „Dziupli” – osoba sprzątająca raz dziennie część sanitarną i ciągi komunikacyjne oraz świetlicę. W BUDYNKU OBOWIĄZUJE OBUWIE ZMIENNE.

4. Organizator NIE GWARANTUJE:

•  przejazdu, ubezpieczenia NW, przedłużaczy, grzejników, czajników elektrycznych (z wyjątkiem wyposażenia w „Dziupli”), pralki elektrycznej i proszku do prania, dodatkowego oświetlenia w namiocie lub pokoju, pościeli, opieki medycznej, ratowników na kąpielisku.

5. Doba wczasowa trwa od godz. 13.00 do godz. 13.00.

• w przypadku wcześniejszego przyjazdu – możliwość zagospodarowania w namiocie lub pokoju istnieje dopiero od godz. 13.00, po opuszczeniu namiotu/ pokoju przez wcześniejszych lokatorów,
  • w dniu wyjazdu należy namiot/ pokój opuścić najpóźniej do godz. 13.00.

6. W przypadku wykupienia pobytu na całym turnusie rozpoczyna się on 10.08.2018 r. – kolacją, a kończy 18.08.2018 r. – śniadaniem. Nie ma możliwości rezygnowania z poszczególnych posiłków w czasie trwania turnusu (wynika to z systemu, w jakim dokonywane jest zaopatrzenie na obóz).

Informacje dodatkowe:

• Na turnusie wczasowym obowiązuje wyłącznie cennik wczasów instruktorskich, który jest integralną częścią regulaminu.
  • Niepełnoletnie dzieci mogą przebywać na wczasach wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
  • Instruktor hufca Świdnica musi figurować w systemie Ewidencja ZHP i mieć opłacone składki członkowskie, w przeciwnym razie obowiązują go ceny jak dla osób innych.
  • Organizator nie odpowiada za mienie pozostawione przez wczasowiczów na terenie bazy.
  • Uczestnik wczasów zobowiązany jest zapoznać się z regulaminem wczasów oraz kąpieliska, a także zasadami wypożyczania sprzętu pływającego. Za szkody wyrządzone w czasie użytkowania sprzętu, będącego własnością KH ZHP Świdnica odpowiada osoba, której został on wypożyczony.

Za dodatkową opłatą:

• wypożyczenie sprzętu pływającego – wg określonych stawek i zasad,
  • komplet pościeli – jednorazowa opłata – 15,oo zł (brutto).

CENNIK WCZASÓW INSTRUKTORSKICH

(cena podana poniżej dotyczy noclegu z wyżywieniem)

• Dzieci ur. w  latach 2016-2018 – nie wnoszą odpłatności za pobyt. Nie otrzymują osobnej porcji żywnościowej.
  • Instruktor hufca Świdnica i współmałżonek - 48 zł (nocleg w namiocie), 54 zł (nocleg w pokoju)
  • Inne osoby - 54 zł (nocleg w namiocie), 64 zł (nocleg w pokoju)