»do pobrania » Harcerski System Informatyczny

Harcerski System Informatyczny - do pobrania

System powstał na bazie poprzedniego oprogramowania „HUFIEC” wykorzystywanego dla potrzeb komend hufców. System przewidziany jest do pracy w sieci.

W aktualnej wersji program zawiera obsługę:

• Harcerskie Akcje (HAL, HAZ) – wpłaty, ewidencja, KP, KW, fakturowanie, wydruki, analiza wpłat itp.
  • Baza Inawentarzowa - ewidencja majątku, kartoteki magazynowe, książka inwentarzowa, kasacje, inwetaryzacje, wydruki itp.
  • Baza Instruktorska – ewidencja danych kadry instruktorskiej, opłata składek, listy itp.
  • Sprzedaż Inna  - system fakturowania, KP, KW dla innych niż HAL, HAZ towarów, usług itp.

CECHY PROGRAMU:

1. Inteligentne wyszukiwanie po wszystkich polach.
  2. Rozwiązanie autorskie, nie są narzucane żadne formy funkcjonalności, system zapewnia idealne dopasowanie do specyfiki pracy hufca.
  3. Program testowany przez w czasie dwóch akcji letnich i zimowych hufca ZHP Świdnica.
  4. Praktycznie nieograniczone możliwości zmian w kształcie i funkcjonalności systemu.
  5. Serwer centralny w technologii Windows Azure - przetwarzanie "w chmurze" (99,9% dostępności) skalowalność, nadmiarowość, gwarancja dostępu zasobów, najnowsza technologia: Windows Server 2008 R2 Datacenter, Sql Server 2008 R2 Express, .NET Framework 4.0.
  6. Automatyczna archiwizacja baz danych. Tworzenie kopii zapasowych na serwerze. Przywracanie baz danych na życzenie w razie utraty.
  7. Centralnie zebrane bazy danych umożliwiają tworzenie zestawień przekrojowych (po wszystkich hufcach); umożliwiają też zastosowania jednego, kompleksowego rozwiązania dotyczącego kopii zapasowych.
  8. Wydruki zrealizowane w Word lub Open Office dają możliwość wprowadzania zmian już po wygenerowaniu (dopiski, dodatkowe informacje, korekty, kopiowanie).
  9. Szybkość, prostota, bezawaryjność, wygoda, intuicyjny interfejs.
  10. Możliwość budowy bardziej złożonych rozwiązań (np. strony internetowe) korzystające z baz danych hufców, nadmiarowe dyski sieciowe.
  11. Dostępność w każdym miejscu z Internetem, wiele stanowisk, 24h/dobę.

Rozbudowa programu przewiduje opracowanie modułów:

• System Finansowy – raport kasowy itp.
  • Ewidencja Jednostek – ewidencja drużyn, szczepów itp.
  • Obsługa obozów – książka finansowa obozu, magazyn, jadłospis itp.

WERSJA TESTOWA - INSTALACJA

1.    W celu instalacji wersji testowej kliknij na poniższy link:

2.     Aplikacja instaluje się w C:\Program Files\ZHP\HSI

3.    Po uruchomieniu program pyta o identyfikator hufca, proszę wpisać: test

4.    Logowanie do systemu:
Login: test
Hasło: test

Pełna wersja programu dla hufca kosztuje tylko 1 zł za 1 dzień użytkowania!!!